Iranmehr.com موتور جستجوي فارسي
 

ﻰﺴﺭﺎﻔ/آموزش/دانشگاهها

Search Iranian Directory Iranmehr.com   only this category Advanced Search

 
Home : ﻰﺴﺭﺎﻔ : آموزش : دانشگاهها
CATEGORIES:
LINKS:
  Pages: 1 2 [>>]
 • موسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني
  موسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني در مقام نهاد تحقيقاتي ـ پژوهشي وابسته به وزارت بازرگاني در سال 1359 تاسيس شد هدف اصلي و اوليه از تاسيس موسسه ، تامين پشتوانه فکري ـ علمي براي سياستگذاري در حوزه وزارت بازرگاني و پوشش خلا، اطلاعاتي در حوزه پژوهشهاي بازرگاني ـ اقتصادي بود. از اين رو موسسه ضمن ارائه مشاورهاي علمي به وزارت بازرگاني و بخش بازرگاني ، تلاش کرده است از طريق جمع‌آوري ، تدوين و پردازش آمار و اطلاعات بازرگاني- اقتصادي و با تجزيه و تحليل علمي مسايل و تحقيق درباره موضوعاتي چون سازمانها ومجامع بين‌المللي بازرگاني ـ اقتصادي، نظام نوين بازرگاني ،ازجمله: فن آوري اطلاعات تجاري ، تجارت الکترونيکي ، بازاريابي و اقتصاد بازار الکترونيکي ساختار بازارها، سياستهاي حمايتي، امنيت غذايي، حقوق مصرف کننده و توليد کننده و تجربه توسعه‌اي ساير کشورها در پيشبرد مطالعات کاربردي در حوزه بازرگاني – اقتصادي موثر باشد.
  More info
 • تحصیل و اخذ پذیرش از کشور اکراین
  پذیرش دانشجو از ۲۰ خرداد آغاز شده تا آخر شهریور پایان می یابد فقط افرادی که دیپلمه هستند و مشمولیت سربازی ندارند و یا مشمولیت آنها پایان یافته است میتوانند از طریق اینجانب اقدام به درخواست پذیرش بفرمایند. شماره تماس مستقیم با بنده در اکراین جهت اخذ پذیرش 380967085601+ و در ایران جهت اخذ پذیرش 09122438458 و 09122985531 میباشد.اگر شرایط فوق را دارا هستید همین حالا با من تماس بگیرید. اگر مایل به آموزش درست و صحیح زبان روسی هستید شما میتوانید با پرداخت جلسه ای 5 دلار از 20 جلسه در یک ماه به صورت کامل و دقیق به صورت گرامری و بدون اشتباه صحبت کنید. یا اگر به صورت فشرده و سریع مایل هستید با دریافت 120 دلار در یک هفته به همراه نکات ریز و مهم در این زبان را بیاموزید. برای آموختن این زبان در اکراین – کیف با این شماره تماس بگیرید 380967085601+ هزینه پذیرش فقط و فقط با 150 دلار و 100 % تضمینی به همراه یک عدد سیم کارت اوکراین جهت تماس از بدو ورود شما به اکراین با خانواده. پذیرش فقط از یک دانشگاه معتبر به نام یوروپسکی اونیورسیتت میباشد که به همراه خوابگاه که بهترین خوابگاه اروپائی در کیف میباشد به مبلغ 2700 دلار اقدام میشود و هزینه رفت و آمد از فرودگاه تا دانشگاه و ثبت نام به عهده دانشجو میباشد که حدود 50 دلار میباشد. بعد از ثبت نام و سکنای دانشجو در محل دانشگاه و خوابگاه در صورت تمایل خود دانشجو برای حفظ و نگهداری دانشجو در مدت 1 سال اینجانب مبلغ 400 دلار دریافت میکنم.
  More info
 • دانشكده روابط بين‌الملل
  دانشكده روابط بين‏الملل برنامه‏هاي آموزشي خود را در دو رشتة "ديپلماسي و سازمانهاي بين‏المللي" و "مطالعات منطقه‏اي" گرايشهاي تخصصي متنوع ارائه مي‏دهد.
  More info
 • دانشگاه فردوسی مشهد
  معرفی دانشگاه و اطلاعاتی در باره مراکز مختلف دانشگاه، خدمات مختلف، کتابخانه مرکزی دانشگاه و موارد متنوع ديگر
  More info
 • دانشگاه هنر
  معرفی دانشگاه، گروههای آموزشی، تحقیقات، اعضاء هیئت علمی و ساختار کلی
  More info
 • دانشگاه امام صادق
  شامل معرفی دانشگاه، بخشهای مختلف آن و نيز آشنايی با اساتيد دانشگاه، مقررات دانشگاه، پذيرش دانشجو، بانکهای اطلاعاتی و اخبار
  More info
 • دانشگاه اروميه
  معرفی دانشگاه و اطلاعاتی در باره مراکز مختلف دانشگاه، خدمات مختلف، کتابخانه مرکزی دانشگاه و موارد متنوع ديگر
  More info
 • دانشگاه اصفهان
  آشنايی با دانشگاه، رشته های تحصيلی، كتابخانه، فعاليت های آموزشی و پژوهشي و پايان نامه ها
  More info
 • دانشگاه تهران
  آشنايی با قسمتهای مختلف دانشگاه از قبيل مديريت، دانشکده ها، مراکز تحقيقاتی و اطلاعات و خبرها
  More info
  Pages: 1 2 [>>]
 
Front Page | Suggest a Site | Add Persian Search to Your Site | Contact Iranmehr | Privacy Policy   

 Persian Search Engine

Copyright 1995-2010 iranmehr.com, all rights reserved.